Pierogowe baje ...

Gdzie nas znaleźć

 

Zapiecek - Polskie Pierogarnie z Tradycjami

Parę słów o Zapiecku

Skontaktuj się z nami

Napisali o Nas ...

      Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.      

Nawet jeśli żona przyprawi Ci rogi to dzisiaj nie rozpaczaj, idź na pierogi!

 
   
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
Szanowni Państwo,

 

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO). Informujemy że administratorem Państwa danych jest firma Polskie Pierogarnie Sp.z o.o. Sp.k. ul. Nowy Świat 6/12 00-400 Warszawa NIP 525-232-83-46.Kontakt z nami możliwy jest mailowo it@zapiecek.eu lub pod numerem telefonu dostępnym na stronie.
 
Otrzymaliśmy dane od Państwa w związku z obsługą zapytań, rezerwacji, próśb, które do nas Państwo skierowaliście (np. poprzez email).
 
Mogą Państwo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, więc jeżeli nie chcą Państwo otrzymywać od nas ofert handlowych, informacji o ofertach czy wydarzeniach przez nas organizowanych, mogą Państwo cofnąć zgodę w każdym czasie, poprzez wysłanie do nas maila na adres it@zapiecek.eu. Państwa dane będziemy przechowywać przez okres 3 lat.
 
Informujemy również, że administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
 

 

© 2015 Zapiecek™ - pierogarnia, pierogi, restauracja Warszawa